Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Coco

Telefon numarası : +8613528796850

Naber : +8613528796850

SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD

SHENZHEN DONGJIAXIN TEL VE ​​KABLO CO.,LTD

  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar iyi kredi No. Çalışanları 200~300
Yıllık satış 230701800.00-307602400 Yıl kurulan 1990
İhracat p.c 60% - 70%
Giriş

DJX Kablo ilk olarak 1990 yılında kuruldu ve resmi olarak 2003 yılında Shenzhen Dongjiaxin Wire&Cable co.,ltd olarak tescil edildi. 2017 yılında, DJX bir grup şirketi Shenzhen Finecredit Group Co.,ltd. kurdu.ve tamamına sahip olduğu 4 bağlı şirketle bir grup operasyon modeli başlattı.Grup üretim üssü, Ar-Ge, üretim, satış ve hizmeti entegre eden gelişmiş bir endüstri parkı olan Guangdong Eyaleti, Shenzhen'de bulunmaktadır.Dongjiaxin Cable, 20'den fazla patente, 10'dan fazla yazılım telif hakkına ve birkaç bilimsel araştırma makalesine sahiptir.Son yıllarda, DJX "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi", "Shenzhen Ünlü Markası", "Guangdong Eyaleti Kaliteye Göre Kuruluş Kazanan" onursal unvanlarını kazandı ve Dongjiaxin Kablo, Guangdong Esnek Mineral Yanmaz Kablo Araştırma Merkezi ve Shenzhen Üniversitesi Tel. ve Kablo Üretim Çalışması ve araştırma işbirliği tabanı.DJX, CQC ISO 9001-2014 kalite yönetim sistemini, ISO14001 çevre yönetim sistemini, OHSAS 18001-2001 meslek sağlığı yönetim sistemini geçti.DJX Cable, CNAS ISO/IEC 17025 sertifikasını geçen ve uluslararası kabul görmüş test raporları yayınlayabilen profesyonel bir kablo laboratuvarına sahiptir.

Kablolarımız ve tellerimiz UL sertifikası, ETL sertifikası, TUV sertifikası, VDE sertifikası, CE sertifikası, CQC ve CCC sertifikası ve QS sertifikası almıştır.Öne çıkan ürünlerimiz şunları içerir: endüstriyel elektrik kablosu, alçak gerilim güç kablosu, Ethernet LAN kablosu, kauçuk yalıtımlı kablo, Fotovoltaik kablo ve ev geliştirme teli, vb., 2.000'den fazla ürün özelliği.DJX'in ürünleri aynı zamanda hem Tehlikeli Maddelere İlişkin Kısıtlama (RoHS) direktifinin hem de California Teklifi 65'in gereksinimlerini karşılar.

DJX Kabloları, Hongkong-Zhuhai-Makao köprüsü, Shenzhen Dünya Sergi ve Kongre Merkezi, Shenzhen Uluslararası havaalanı, Shenzhen Metrosu, Fujian Ningde nükleer santrali, Shenzhen MSU-BIT Üniversitesi, Zhongzhou kıyı ticaret merkezi gibi ulusal büyük projeler için tercih edilen markadır. merkezi, vb. DJX kablosu, belediye mühendisliği, emlak endüstrisi, demiryolu tesisi, endüstriyel ekipman, aydınlatma endüstrisi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Güvenli teller ve kablolar geliştirmeye ve müşteriler için daha güvenli kablolar sağlamaya kararlıyız.Kalitemiz ve hizmetimiz yurt içi ve yurt dışı müşterilerimiz tarafından yüksek oranda tanınmaktadır.DJX'in her çalışanının çabalarıyla kalitemiz ve hizmetimiz yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz tarafından yüksek oranda kabul görmüştür.

Geçmiş

Laboratuvarımız, yüksek kalite standardını sağlamak için hammaddeden bitmiş ürünlere kadar denetim katmanları aracılığıyla CNAS sertifikasına sahiptir.

 

Çin SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD şirket Profili 0

Hizmet

DJX kablosu, belediye mühendisliği, emlak endüstrisi, demiryolu taşımacılığı, mekanik ekipman, aydınlatma endüstrisi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

1. Profesyonel bir satış öncesi ve satış sonrası ekibimiz var, bire bir hizmet veriyoruz ve 24 saat 7 gün içinde hızla yanıt veriyoruz.

2. Müşteri ihtiyacına göre tel ve kablo geliştiriyor ve tasarlıyoruz.

3. Mükemmel satış sonrası servisimiz ve iki yıllık ürün garantimiz var.

4. OEM/ODM

DJX Kabloları “kalite + hizmet” ilkesine bağlı kalarak, samimi işbirliği ve kazan-kazan durumu arıyor.Sizi içtenlikle şirketimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Ekibimiz

Müşterilerimize güvenli ve güvenilir kablo&tel ürünleri sunmak için her zaman “kalite+hizmet” ilkesine bağlıyız.

Takım

DJX Cables, profesyonel ve verimli bir teknoloji, kalite kontrol, satış, müşteri hizmetleri vb. ekibine sahiptir.Birbirimize bağlıyız ve her şeyde elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve samimi hizmet sunmak.

Çin SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD şirket Profili 0

Birbirimize saygı duyuyoruz, sağlıklı çalışma ve yaşam ortamı oluşturuyoruz, öldürme eğitimi ve öğrenme platformu sağlıyoruz, Finecrediters uyumlu bir ortamda çalışıyor ve işte kişisel gelişim sağlıyor.

Çin SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD şirket Profili 1